Imprezy 40+

Dyskoteki dla dorosłych 40+

Lubisz się bawić i tańczyć w rytmie największych przebojów lat 70, 80 i 90 i Współczesnych? Cenisz sobie wyjątkową atmosferę, kameralne wnętrza i wysoki poziom bezpieczeństwa? Szukasz miejsca, w którym poczujesz się swobodnie i gdzie warto zabrać swoich przyjaciół i zorganizować imprezę np urodzinową?

Jeśli tak, to klub XOXO Party przygotował dla Ciebie wyjątkową propozycję - dyskoteki dla osób 40+!

Kiedy i gdzie?

Klub XOXO Party  organizuje dyskoteki i imprezy dla osób w wieku 40 plus. Klub znajduje się w Centrum Warszawy, przy ulicy Marii Konopnickiej 6, czyli w jednej z najpiękniejszych i najbardziej reprezentacyjnych dzielnic stolicy. Odwiedziny naszego klubu można połączyć z  potraktować jako okazję do miłego, towarzyskiego spotkania. Klub XOXO Party organizuje ponadto imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, imieniny, spotkania klasowe i towarzyskie, a także imprezy firmowe i pozostałe eventy.

Dlaczego warto bawić się w XOXO Party?

Dyskoteki 40+ to nasza wieloletnia tradycja, która spotkała się z dużym zainteresowaniem dotychczasowych i nowych gości. Jest to atrakcyjna propozycja dla osób w wieku 40 plus, którzy bezskutecznie szukali miejsca, w którym mogą się dobrze bawić. Muzyka dopasowana do Państwa upodobań, profesjonalna obsługa barmańska i kelnerska, a także szansa poznania nowych, ciekawych osób! Tym właśnie charakteryzują się potańcówki i imprezy taneczne w XOXO Party.

Atrakcje podczas dyskotek 40+

Dyskoteki 40 plus w XOXO Party, to nie tylko wyśmienita muzyka, ale również liczne atrakcje. Specjalnie dla naszych gości przygotowujemy rozmaite konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje. Goście do swojej dyspozycji mają znakomicie zaopatrzony bar z napojami zimnymi i ciepłymi, drinkami, a także świeżymi koktajlami, przygotowywanymi na bazie owoców sezonowych.

XOXO PARTY - Najlepszy lokal na urodziny

Xoxo Party to najlepsze miejsce na organizację 40 urodzin, to również klub dla 40 latków. Organizowanie imprez okazjonalnych to nasza specjalność.

Dyskoteka dla Dorosłych – najważniejsze informacje .

Chcesz zorganizować imprezę? zapraszamy do kontaktu 

Bartosz Krygier

tel. +48 798 186 964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzin Klubu XOXO Party. Gwarantujemy zabawę na wysokim poziomie i bardzo dobrą atmosferę. Tworzą ją przede wszystkim nasi Goście, którzy w naszym klubie uwalniają swoją energię, bawiąc się i tańcząc do późnej nocy.

XOXO Party to:

Organizacja imprez firmowych,

Organizacja wigilii firmowych,

Organizacja bankietów,

Organizacja urodzin,

Organizacja osiemnastek,

Imprezy integracyjne,

Imprezy noworoczne,

Imprezy wielkanocne,

Dyskoteki dla dorosłych warszawa,

I wiele innych..