Planujesz imprezę firmową w Warszawie i zastanawiasz się, gdzie zorganizować wyjątkowe wydarzenie dla swoich pracowników? Klub XOXO Party to doskonałe miejsce na niezapomniane imprezy firmowe, a nasz catering na imprezy firmowe w Warszawie zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Catering na imprezy firmowe
Catering na imprezy firmowe

Nasza sala imprezowa jest idealnym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju imprez firmowych - od spotkań integracyjnych, przez bankiety, po imprezy tematyczne. Zawsze staramy się dopasować wystrój i menu do specyfiki imprezy, byście Państwo mogli poczuć się u nas jak najlepiej. W klubie XOXO Party zadbamy o każdy szczegół, by wasza impreza firmowa w Warszawie była wyjątkowa i zapadła na długo w pamięci uczestników.

Catering na imprezy firmowe
Catering na imprezy firmowe

Co wyróżnia nasz catering na imprezy firmowe w Warszawie?  Nasza oferta cateringowa jest zróżnicowana, a każdy z naszych dań zachwyca nie tylko smakiem, ale również wyglądem. Nasi doświadczeni kucharze tworzą autorskie menu, dopasowane do oczekiwań naszych klientów.

W klubie XOXO Party organizujemy imprezy firmowe już od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć wiele pozytywnych opinii. Nasza sala imprezowa może pomieścić nawet do 350 osób, a dodatkowo oferujemy opcję wynajmu całego klubu w Warszawie na wyłączność. Dzięki temu możecie Państwo swobodnie korzystać z naszych atrakcji, takich jak profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy, bar z różnorodnymi alkoholami oraz pokazy taneczne.

Zorganizuj z nami niezapomnianą imprezę firmową w Warszawie i skorzystaj z naszego wyjątkowego cateringu na imprezy firmowe. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu już dziś!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Catering na imprezy firmowe
Catering na imprezy firmowe