Catering na imprezy firmowe w Warszawie - XOXO Party to idealne miejsce!

Planujesz imprezę firmową i zastanawiasz się, gdzie zorganizować catering? Restauracja to oczywiście jedna z opcji, ale czy na pewno najlepsza? Przecież każda restauracja ma swoje ograniczenia - czasem trudno tam pomieścić większą grupę gości, a menu może być ograniczone lub po prostu nieodpowiednie dla Twojej imprezy.

Catering na imprezy firmowe
Catering na imprezy firmowe

W klubie XOXO Party mamy na to rozwiązanie! Nasza oferta cateringowa na imprezy firmowe w Warszawie to nie tylko smaczne dania, ale też niepowtarzalny klimat i przestrzeń. W naszym klubie zorganizujesz imprezę na wysokim poziomie, niezależnie od tego, czy planujesz małą kolację dla kilku osób czy większą imprezę firmową z udziałem setek gości.

Catering na imprezy firmowe
Catering na imprezy firmowe

Menu, które oferujemy, to połączenie wykwintnych smaków i oryginalnych kompozycji. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy nasze menu do indywidualnych preferencji naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno dania kuchni polskiej, jak i międzynarodowej.

W klubie XOXO Party mamy też wiele udogodnień dla organizatorów imprez firmowych. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i sprzęt audio-wizualny, a nasza przestrzeń jest elastyczna i dostosowana do różnych potrzeb.

Catering na imprezy firmowe
Catering na imprezy firmowe

Nie zwlekaj, zorganizuj catering na imprezę firmową w Warszawie w klubie XOXO Party! Daj swoim gościom niezapomniane doznania kulinarne i wspaniałą zabawę w niepowtarzalnym klubowym klimacie. Kontaktuj się z nami i zapytaj o naszą ofertę cateringową!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Catering na imprezy firmowe
Catering na imprezy firmowe