Organizacja eventów dla firm
Organizacja Eventów

Organizacja eventów


Spotkanie z pracownikami może być dość trudne do zorganizowania. Wybrać restaurację czy może plenerowe wyjście? A co z pogodą? Z osobami towarzyszącymi czy wyłącznie dla pracowników? Są to pytania, z którymi od teraz nie musisz się już mierzyć na własną rękę. Tym zajmiemy się my, organizacja eventów to nasza specjalność.

Organizacja eventów dla firm

Eventy dla pracowników w centrum Warszawy


XOXO Party to klub, w którym z łatwością zorganizujesz imprezę firmową. Eventy dla pracowników odbywają się u nas regularnie, dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych atrakcji. Oferujemy też możliwość zarezerwowania sali na wyłączność, przez co wydarzenie ma bardziej kameralny charakter.
Położenie w centrum miasta rozwiązuje kłopoty, związane choćby z dojazdem do nas. Poza tym przyjemna okolica sprawia, że ogólne wrażenie jest jeszcze lepsze i czyni nas najlepszym miejscem na eventy dla pracowników w Warszawie.

Eventy dla pracowników Warszawa
Eventy dla pracowników

Eventy dla firm Warszawa – dobry sposób na zacieśnienie więzi


Jeżeli zależy Ci, w Twojej firmie panowała serdeczna atmosfera, warto dobrze poznać Twoich współpracowników. Możesz to zrobić między innymi na spotkaniach firmowych.
W XOXO Party organizujemy eventy dla firm Warszawa. Skupiamy się na zapewnieniu jak najwyższej jakości rozrywki dla naszych klientów, oferując między innymi możliwość przygotowania kameralnego spotkania.
Rezerwacje obejmują też profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie oraz usługi DJ-a, który zadba o muzyczną oprawę spotkania Twojej firmy.

Eventy dla firm

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”