Eventy firmowe Warszawa

Eventy firmowe Warszawa – tylko w XOXO Party! 

Szukasz idealnego miejsca na wydarzenie firmowe w Warszawie? Jeżeli tak, poznaj XOXO Party, czyli jedyny w swoim rodzaju lokal w samym centrum stolicy!

Eventy firmowe
Eventy firmowe

Impreza firmowa w Warszawie – dlaczego warto zorganizować?


W każdej firmie pracuje wiele różnorodnych osób, które mają inne typy osobowości, zainteresowania, predyspozycje. Działanie zespołów zależy w dużej mierze od umiejętności współpracy. Aby o nią zadbać, pracownicy muszą znać się nawzajem.
Aby pomóc im się poznać, warto organizować firmowe imprezy integracyjne czy inne wydarzenia. Najlepiej w miejscu, które pozwoli na swobodną zabawę każdemu. Właśnie takim miejscem jest XOXO Party, czyli idealny lokal na eventy firmowe Warszawa!

Eventy firmowe Warszawa
Eventy firmowe Warszawa

XOXO Party – idealny lokal na eventy firmowe


XOXO Party posiada bardzo bogatą ofertę, która sprawia, że eventy firmowe nabierają zupełnie nowej jakości. Dysponujemy:
•    salą taneczną,
•    profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem,
•    scenografią,
•    bogatą ofertą cateringową, świadczoną przez najlepsze firmy w Polsce.
Czy masz jeszcze wątpliwości, czy XOXO Party to idealne miejsce na eventy firmowe? Czytaj dalej!

Eventy firmowe
Eventy firmowe

Eventy firmowe w XOXO Party


W XOXO Party zorganizujesz zarówno klimatyczne wieczory, jak i trochę bardziej swobodne imprezy w klubowym nastroju. Wszystko zależy od Twojej kreatywności. Zarezerwuj salę na wyłączność i ciesz się niesamowitą zabawą w XOXO Party!

Eventy firmowe Warszawa
Eventy firmowe Warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”