Firmy eventowe Warszawa
Firmy eventowe Warszawa

Organizowanie eventów firmowych w odpowiednim miejscu to klucz do sukcesu. Właściwa lokalizacja, atmosfera i profesjonalna obsługa to elementy, które wpływają na odbiór wydarzenia i jego skuteczność. XOXO Party to klub, który idealnie nadaje się na organizację eventów firmowych. Przestrzeń eventowa, nowoczesne wyposażenie, a także współpraca z najlepszymi firmami eventowymi w Warszawie to nasza wizytówka.

Firmy eventowe Warszawa
Firmy eventowe Warszawa

Firmy eventowe Warszawa to branża, która prężnie się rozwija. Oferują one kompleksową organizację eventów, w tym eventów firmowych. Współpraca z najlepszymi z nich to nasza odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują od nas pełnego wsparcia w organizacji wydarzenia. Współpracując z najlepszymi firmami eventowymi w Warszawie, możemy zaoferować kompleksową obsługę, począwszy od koncepcji, aż po realizację. Dzięki temu nasze eventy firmowe są zawsze dopracowane w każdym detalu.

Firmy eventowe Warszawa
Firmy eventowe Warszawa

Organizacja eventów firmowych w XOXO Party to gwarancja niezapomnianej atmosfery i pełnego profesjonalizmu. Nasza przestrzeń eventowa może pomieścić do 350 osób, dzięki czemu każda firma znajdzie u nas idealne miejsce na swoje wydarzenie. Nasza sala bankietowa w Warszawie to idealne miejsce na organizację bankietów, uroczystych kolacji czy przyjęć, które są nie tylko okazją do integracji, ale także do celebrowania sukcesów firmy.

Firmy eventowe Warszawa
Firmy eventowe Warszawa

W XOXO Party nie brakuje miejsca do tańca. Sala taneczna to miejsce, gdzie można zorganizować nie tylko potańcówki, ale także prezentacje, wystawy czy pokazy mody. Nasze duże VIP roomy to idealne miejsce na prywatne spotkania lub prezentacje dla wybranej grupy gości. Scena i projektor są dostępne dla wszystkich, którzy chcą zrobić wrażenie na swoich gościach i zaprezentować swoją firmę w ciekawy sposób. 14 ekranów LCD rozlokowanych w całym klubie to natomiast gwarancja, że wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mieli idealne warunki do pracy i odpoczynku.

Firmy eventowe Warszawa
Firmy eventowe Warszawa

XOXO Party to nie tylko nowoczesne wyposażenie i przestrzeń eventowa, ale także catering na eventy firmowe. Współpracujemy z najlepszymi firmami cateringowymi w Warszawie, które oferują wysokiej jakości i smaczne dania, a także ciepłą i profesjonalną obsługę. Wszystko po to, aby nasze eventy firmowe były pełne smaków i wrażeń dla wszystkich zmysłów.

Firmy eventowe Warszawa
Firmy eventowe Warszawa

Organizacja eventów firmowych w XOXO Party to doskonały wybór dla każdej firmy

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”