Kulisy produkcji serialu 'Dziewczyna i kosmonauta' w klubie XOXO Party

Klub XOXO Party to miejsce, gdzie wieczór można spędzić na różne sposoby. Nie tylko jest to doskonałe miejsce na organizację eventów firmowych czy imprez okolicznościowych, ale także znakomity wybór dla produkcji filmowych czy seriali. Ostatnio klub gościł ekipę filmową, która kręciła jedną z najbardziej wyczekiwanych premier serialowych. Mowa o "Dziewczynie i kosmonaucie" - polskim serialu science fiction, którego akcja toczy się w futurystycznej wersji Polski.

Dziewczyna i kosmonauta
Dziewczyna i kosmonauta

Dla ekipy produkcyjnej "Dziewczyny i kosmonauty" klub XOXO Party okazał się idealnym miejscem do nagrywania kilku kluczowych scen serialu. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu klimatowi oraz nowoczesnej aranżacji klub zapewnił odpowiednie tło dla opowieści o kosmicznej misji i zawiłych relacjach między bohaterami.

Wielu fanów serialu, którzy już poznali fabułę i wizualny styl "Dziewczyny i kosmonauty", z pewnością rozpozna w tle klubu XOXO Party charakterystyczne elementy scenografii. Atmosfera klubu, połączona z efektami specjalnymi, pozwoliła na stworzenie wrażenia, jakby akcja serialu rzeczywiście rozgrywała się w klubie XOXO Party.

Dziewczyna i kosmonauta
Dziewczyna i kosmonauta

Tym samym klub XOXO Party udowodnił, że nie tylko doskonale sprawdza się jako miejsce do organizacji eventów, ale także jako plener filmowy. Wysoka jakość usług oraz elastyczność w dostosowywaniu przestrzeni do potrzeb klientów sprawia, że klub XOXO Party jest coraz częściej wybierany przez producentów filmowych.

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci zorganizować wyjątkowe wesele, firmową kolację czy nagranie filmowe, to klub XOXO Party jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu i wspólnej współpracy!

Dziewczyna i kosmonauta
Dziewczyna i kosmonauta