Miejsce na osiemnastkę - Klub XOXO Party ma salę na wymarzoną imprezę

Często organizując urodziny 18-stki, największy problem stanowi wybór odpowiedniego miejsca. Jednak nie musisz już się martwić, ponieważ klub XOXO Party ma dla Ciebie idealne rozwiązanie - przestronną salę na osiemnastkę!

Miejsce na osiemnastkę
Miejsce na osiemnastkę

Nasza sala jest przystosowana do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, w tym urodzin. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą spędzić ten ważny dzień w wyjątkowej atmosferze, w otoczeniu najbliższych przyjaciół i rodziny.

Miejsce na osiemnastkę
Miejsce na osiemnastkę

Nasza sala na osiemnastkę wyposażona jest w niezbędne sprzęty, takie jak nagłośnienie, oświetlenie, a także bar i scenę. Dzięki temu możesz zaplanować swoją wymarzoną imprezę w pełni z naszym zespołem.

Oferujemy również catering, aby Twój dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Nasz zespół kucharzy przygotuje dla Ciebie pyszne dania i napoje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

Miejsce na osiemnastkę
Miejsce na osiemnastkę

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami już dziś! Nasza sala na osiemnastkę jest w pełni dostosowana do Twoich potrzeb, dzięki czemu Twój dzień stanie się niezapomnianym przeżyciem. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zorganizuj wspaniałą imprezę w klubie XOXO Party!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Miejsce na osiemnastkę
Miejsce na osiemnastkę