Niezapomniane 18-te urodziny w klubie XOXO Party – miejsce, gdzie marzenia się spełniają!

Sala klubowa klubu XOXO Party jest przestronna i dostosowana do potrzeb imprez 18-tej urodzinowej. Możesz zaprosić swoich przyjaciół i bliskich na niezapomnianą noc pełną tańca, muzyki i radości. Właśnie tutaj będziesz mógł rozpocząć nowy etap swojego życia w niezapomniany sposób.

18-te urodziny
18-te urodziny

W klubie XOXO Party dbamy o każdy detal, aby Twoje 18-te urodziny były wyjątkowe. Nasz doświadczony zespół zadba o odpowiednią oprawę muzyczną, świetlistą scenografię i atrakcje, które dostarczą Ci i Twoim gościom niezapomnianych wrażeń. Dj zagra najlepsze hity, a taneczna atmosfera sprawi, że parkiet będzie pełen radosnych tańców i uśmiechów.

18-te urodziny
18-te urodziny

Jeśli marzysz o 18-tych urodzinach, które zostaną w pamięci na zawsze, klub XOXO Party jest miejscem, w którym te marzenia się spełnią. Oferujemy profesjonalne usługi, przyjazną atmosferę i gwarancję udanej imprezy. Przekonaj się sam i zorganizuj swoje 18-te urodziny w klubie XOXO Party, gdzie spełniają się marzenia.

18-te urodziny
18-te urodziny

0

18-te urodziny
18-te urodziny

0

18-te urodziny
18-te urodziny

"

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”
"