Organizacja 20 urodzin w klubie XOXO Party – Niezapomniane przyjęcie dla jubilata!

Organizacja 20 urodzin jest ważnym wydarzeniem, które warto uczcić w niezapomniany sposób. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca, w którym będziesz mógł zorganizować wyjątkowe przyjęcie dla jubilata, klub XOXO Party to idealne rozwiązanie.

Organizacja 20 urodzin
Organizacja 20 urodzin

Klub XOXO Party oferuje wszystko, czego potrzebujesz do udanej organizacji 20 urodzin. Nasze przestronne wnętrza i elegancki wystrój stanowią doskonałe tło dla jubileuszowego przyjęcia. Bez względu na to, czy planujesz kameralne spotkanie czy większą imprezę, mamy odpowiednie pomieszczenia, które można dostosować do Twoich potrzeb.

Organizacja 20 urodzin
Organizacja 20 urodzin

Nasz doświadczony zespół eventowy jest gotowy, by zrealizować wszystkie Twoje pomysły i marzenia związane z organizacją 20 urodzin. Od dekoracji, przez oprawę muzyczną, aż po wykwintne menu – wszystko zostanie dopasowane do Twoich preferencji. Współpracujemy z renomowanymi catererami, którzy przygotują wyjątkowe dania, które zadowolą podniebienia Twoich gości.

Organizacja 20 urodzin
Organizacja 20 urodzin

Klub XOXO Party zapewnia również różnorodne atrakcje, które umilą czas podczas 20 urodzin. Możemy zorganizować występy artystyczne, pokazy taneczne, karaoke, fotobudkę i wiele innych. Nasz doświadczony DJ zadba o odpowiednią oprawę muzyczną, która zachęci gości do tańca i świetnej zabawy.

Organizacja 20 urodzin
Organizacja 20 urodzin

Przy organizacji 20 urodzin w klubie XOXO Party możesz liczyć na profesjonalną obsługę, która zadba o każdy szczegół. Nasz personel jest przyjazny, dyskretny i zawsze gotowy, by spełnić Twoje oczekiwania. Będziesz mógł spędzić czas z bliskimi, ciesząc się jubileuszowym przyjęciem, a resztą zajmiemy się my.

Organizacja 20 urodzin
Organizacja 20 urodzin

"

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”
"