organizacja bankietów warszawa
organizacja bankietów


Organizacja Bankietów Warszawa 


Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji bankietów firmowych to klucz do sukcesu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego w przypadku nietypowych życzeń prosimy o kontakt, aby omówić szczegóły.

Bankiet Warszawa
Bankiety Warszawa

Sala bankietowa warszawa 


XOXO Party to nietypowa przestrzeń eventowa. Jesteśmy lokalem przygotowanym i nastawionym głównie pod imprezy firmowe. Wiemy, że dobrze przygotowany bankiet wpływa na wizerunek firmy. XOXO Party to nie pusta przestrzeń, to lokal pełen ekranów lcd, kolorowych świateł, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie, 

organizacja bankietów pod warszawą
Sala bankietowa Warszawa

Bankiety warszawa - obsługa 


Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę – gwarantujemy, że każdy gość zostanie obsłużony na najwyższym poziomie. Bankiety to nasza specjalność, dlatego współpracujemy z czołowymi firmami cateringowymi oraz zatrudniamy doświadczony personel

organizacja bankietów
Sale bankietowe Warszawa

Restauracja na organizację bankietów w Warszawie


XOXO Party to miejsce gdzie łączy się klub z restauracją. Dzięki takiemu połączeniu nasi klienci otrzymują w pełni przygotowany event. Organizacja bankietów w klubie XOXO party to sama przyjemność.

Sala bankietowa warszawa
Bankiety dla firm

Bankiety Warszawa


Klub XOXO Party położony jest w centrum Warszawy nieopodal placu trzech krzyży, jest to niewątpliwie jedno z najlepszy miejsc na mapach stolicy. Nasza lokalizacja daje nam przewagę nad organizacja bankietów pod warszawą.

Miejsce na bankiet w warszawie
Sala bankietowa w Warszawie

Firmy eventowe Warszawa 

W Warszawie jest mnóstwo agencji, co najmniej 50% największych firm  ecentowych zaufało właśnie nam. 

Organizacja imprez integracyjnych, imprezy firmowe, lokal na event w Warszawie to XOXO Party. 

Najlepsza sala bankietowa w Warszawie
Organizacja bankietów dla firm

 

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”