otrzęsiny
otrzęsiny studenckie

Otrzęsiny w XOXO Party, wejście na studia z przytupem!

 

Każdy wie, że studia to wyjątkowy czas w życiu. Z jednej strony to okres wytężonej pracy, ale również poznawania nowych ludzi i poszerzania horyzontów. Dlatego warto w nie dobrze wejść już od samego początku. Poznaj XOXO Party, idealny klub na otrzęsiny Warszawa!

Klub na otrzęsiny Warszawa
Organizacja otrzęsin

Otrzęsiny – wejście do grona studentów


O otrzęsinach słyszy się różne rzeczy, jednak naszym celem jest wydobycie z nich tego, co najlepsze. Przekroczenie pewnego progu powinno odbyć się we właściwym stylu i towarzystwie. Dlatego przygotowaliśmy idealne miejsce, w którym będziesz w stanie rozpocząć nowy etap Twojego życia.

otrzęsiny studenckie
Otrzęsiny klub

W klubie XOXO Party nie będziesz narzekać na nudę. Do Twojej dyspozycji oddajemy dużą salę, która doskonale sprawdzi się jako parkiet do tańca. Współpracujemy też z renomowanymi firmami cateringowymi, dzięki czemu Twoja zabawa zyska kolejne plusy.

Organizacja otrzęsin
Otrzęsiny

Otrzęsiny studenckie – gdzie i jak zorganizować?


Otrzęsiny to wydarzenie, które dobrze przejść w niewielkim towarzystwie ludzi, z którymi najbardziej lubisz spędzać czas. Nie musisz iść za trendami i robić głupich rzeczy, możesz za to zabawić się z klasą. Idealnym miejscem na taką imprezę jest klub XOXO Party.
W zależności od Twoich preferencji, oferujemy możliwość wynajęcia naszej sali na wyłączność. Dzięki temu będziesz w stanie komfortowo bawić się z tymi, których darzysz sporym sentymentem. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie lokalu, dzięki czemu będziesz w stanie osiągnąć efekt przyjemnej domówki.

 

Otrzęsiny klub
Klub na otrzęsiny Warszawa

Na otrzęsiny klub jak XOXO Party to wprost doskonałe miejsce. Oferujemy możliwość zainstalowania dodatkowych atrakcji i udogodnień, takich jak fotobudki czy scenografia. Kolejnymi atutami naszego klubu jest też dobra lokalizacja, dzięki czemu organizacja otrzęsin w naszym lokalu nie będzie się wiązała z kłopotami komunikacyjnymi. 
XOXO Party to wszechstronne miejsce, które dobrze sprawdzi się zarówno podczas niewielkiej zabawy, jak i poważniejszej imprezy. Robimy wszystko, by nasi klienci zapamiętali na długo chwile spędzone u nas. Teraz czekamy na Ciebie – do zobaczenia!

Otrzęsiny
Otrzęsiny klub

 

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”