Przegląd najbardziej kreatywnych świątecznych imprez firmowych w Klubie XOXO Party

Magia Świąt w Klubie XOXO Party

 

Zbliżają się święta, a Ty szukasz miejsca na firmową imprezę świąteczną? Klub XOXO Party to miejsce, które przekształci Twoje wydarzenie w niezapomnianą celebrację. Oto kilka pomysłów, które możemy zrealizować dla Ciebie.

Świąteczne imprezy firmowe w Klubie XOXO Party
Świąteczne imprezy firmowe w Klubie XOXO Party

Świąteczne karaoke

 

Karaoke to zawsze dobra zabawa, a podczas świąt staje się jeszcze bardziej magiczne. Proponujemy świąteczne karaoke, gdzie możesz śpiewać swoje ulubione piosenki z duchem świątecznym.

 

Stylowy bal maskowy

 

Dla firm, które szukają czegoś wyjątkowego, bal maskowy to doskonały wybór. Goście będą mieli okazję przebrać się za swoje ulubione postacie z bajek świątecznych, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Świąteczne imprezy firmowe w Klubie XOXO Party
Świąteczne imprezy firmowe w Klubie XOXO Party

Impreza w stylu retro

 

Jeżeli kochasz nostalgię, to świąteczna impreza w stylu retro jest dla Ciebie. Przygotowujemy dekoracje, muzykę i menu inspirowane tradycyjnymi świętami z różnych dekad.

 

Świąteczne warsztaty kulinarne

 

W Klubie XOXO Party możemy zorganizować świąteczne warsztaty kulinarne. Goście będą mieli okazję samodzielnie przygotować tradycyjne świąteczne potrawy pod okiem naszych doświadczonych szefów kuchni.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”