Przygotuj swoją firmę na niesamowitą imprezę noworoczną w Klubie XOXO Party

Rozpocznij Nowy Rok z przytupem

 

Chcesz zacząć nowy rok w stylu? Klub XOXO Party to idealne miejsce na organizację niezapomnianej imprezy noworocznej dla Twojej firmy.

 

Niezrównane udogodnienia

 

Posiadamy szeroki zakres udogodnień, które sprawią, że Twoja impreza noworoczna w Klubie XOXO Party będzie wyjątkowa. Od ekskluzywnych przestrzeni imprezowych, po profesjonalny zespół, który pomoże Ci zaplanować każdy detal.

Impreza noworoczna w Klubie XOXO Party
Impreza noworoczna w Klubie XOXO Party

Wyjątkowa atmosfera

 

Nasza misja to stworzenie atmosfery, która pobudza zabawę i wspólnotę. Nasz klub jest idealnym miejscem do tańca, śmiechu i celebrowania początku nowego roku.

 

Kreatywne tematy

 

Przygotowujemy imprezy noworoczne na różne tematy, które są zarówno kreatywne, jak i zabawne. Możemy zorganizować imprezę inspirowaną latami 80., futurystyczną imprezę kosmiczną lub klasyczną bal sylwestrowy - wybór należy do Ciebie!

Impreza noworoczna w Klubie XOXO Party
Impreza noworoczna w Klubie XOXO Party

Przepyszne jedzenie i napoje

 

Impreza noworoczna nie byłaby kompletna bez smacznego jedzenia i napojów. Nasz profesjonalny zespół kucharski i barmanów zapewni pyszne dania i koktajle, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”