Restauracja na 30 urodziny
Sale na 30 urodziny warszawa

Restauracja na 30 urodziny w Warszawie – XOXO Party

Każdy z nas przechodzi w życiu kilka różnych etapów. Jednym z pierwszych jest wejście w dorosłość. W dalszej kolejności takim ważnym progiem jest przekroczenie 30 lat. Warto zadbać, by ta uroczystość odbyła się w odpowiednim miejscu i towarzystwie, by nowo otwarty rozdział zacząć w dobrym nastroju.

30 urodziny w klubie
gdzie zorganizować 30 urodziny warszawa

Trzydziestka w klubie


Trzydziestka to wspaniały wiek, w którym można cieszyć się życiem. Stabilizacja, którą udało się wypracować przez ostatnie lata nie przytłacza, a wciąż młody duch pomaga czerpać co najlepsze z każdej chwili. Dlatego dobrym pomysłem na wejście w kolejne dekady będzie trzydziestka w klubie. I to nie byle jakim, a w XOXO Party!
30 urodziny w klubie mogą Ci się wydać nieco przesadzone, jednak nasza oferta dowiedzie Ci, że to idealne miejsce dla Ciebie. Oferujemy szeroką gamę usług, dzięki którym Twoja impreza będzie wyglądać dokładnie tak, jak w Twoich marzeniach.

Sale na 30 urodziny warszawa
30 w klubie

Gdzie zorganizować 30 urodziny Warszawa?


Doskonałym miejscem na 30 w klubie jest XOXO Party. Umożliwiamy rezerwację sali na wyłączność, dzięki czemu nie będziesz się przejmować tym, czy za ścianą nie będzie głośniejszej imprezy. Poza tym masz też możliwość wyboru własnej muzyki, przez co przez cały czas będzie Ci towarzyszył Twój ulubiony klimat.
Sale na 30 urodziny Warszawa, które znajdziesz w naszej ofercie wyposażone są w profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Gwarantujemy też wysokiej jakości catering, organizowany przez najlepsze firmy w kraju.

gdzie zorganizować 30 urodziny warszawa
trzydzieskta w klubie

XOXO Party - Lokal na trzydziestkę


Naszą specjalnością jest też przygotowywanie dodatkowych atrakcji, takich jak fotobudki, koncerty czy pokazy. Dzięki odpowiedniemu wyborowi motywu przewodniego imprezy ma ona szansę na długo pozostać w pamięci wszystkich gości.

Warto też wspomnieć o niezwykle korzystnej lokalizacji naszego klubu. Niewielka odległość od centrum pozwala poczuć atmosferę stolicy i zanurzyć się w jej duchu. Wraz z pozostałymi udogodnieniami, XOXO Party sprawdzi się idealnie w roli lokalu na trzydzieste urodziny. Czekamy na Ciebie!

30 urodziny w klubie

XOXO Party to bezwąpienia idealne miejsce na zorganizowanie imprezy urodzinowej. 

Szczegółową ofertę znajdą Państwo pod linkiem: Oferta Okazjonalna

Oferta do pobrania w formacie pdf pod linkiem : Oferta Okazjonalna.pdf

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”