imprezy firmowe warszawa restauracja
miejsce na spotkanie firmowe warszawa

Udane spotkanie firmowe w restauracji? To musi być XOXO Party! 


Restauracja to miejsce, które zwykle kojarzy nam się wyłącznie ze spożywaniem posiłków. Jako klub XOXO Party wpadliśmy jednak na pomysł, by restauracja znaczyła u nas coś więcej, dlatego połączyliśmy ją z naszym klubem, tworząc wprost idealne miejsce na spotkanie firmowe Warszawa!

restauracje na imprezy firmowe
spotkanie firmowe warszawa

Restauracja na wyjście firmowe Warszawa – XOXO Party! 


Zwykłe restauracje na imprezy firmowe oferują albo miejsce do zabawy, albo dobre jedzenie. To sprawia, że jako XOXO Party jesteśmy wyjątkowi. W naszym lokalu będziesz w stanie skosztować świetnej kuchni, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami cateringowymi w Polsce. Poza tym oferujemy doskonałe miejsce do zabawy, która wydobywa z tego miejsca najlepszą klubową atmosferę.

restauracja na wyjście firmowe warszawa
restauracje na imprezy firmowe

Spotkanie firmowe w Warszawie


Integracja w firmie może przełożyć się na wyższą efektywność pracowników oraz lepszą atmosferę. Aby zadbać o samopoczucie, warto od czasu do czasu zorganizować imprezę firmową, dzięki czemu będziecie w stanie się bliżej poznać, pomijając tematy pracy i aktualnych zadań.
Aby tego typu spotkanie firmowe przyniosło jak najlepsze owoce, zadbaj o każdy element, taki jak:
•    muzyka,
•    pomieszczenie,
•    catering.
Idealnie sprawdzi się w tym celu lokal, oferujący zarówno smaczne dania, jak i miejsce do zabawy, dzięki czemu każdy będzie w stanie czerpać przyjemność ze spotkania. XOXO Party spełnia wszystkie te wymagania. Chcesz się przekonać na własnej skórze? Czekamy na Ciebie!

restauracja na wyjście firmowe warszawa

Kolacja firmowa Warszawa


Bez względu na to, czy planujesz oficjalną kolację czy luźniejsze spotkanie, XOXO Party to perfekcyjne miejsce na spotkanie firmowe. Restauracja, połączona z przestrzenią klubową tworzy wspaniałe warunki zarówno do rozmów, jak i mniej formalnej zabawy.
Nasza oferta zawiera między innymi:
•    możliwość rezerwacji pomieszczeń na wyłączność oraz skomponowania własnego menu,
•    catering, przygotowany przez najlepsze firmy w Polsce,
•    profesjonalne obsługę,
•    wysokiej jakości sprzęt do nagłośnienia.
Jak widzisz, klub i restauracja XOXO Party to doskonałe miejsce na spotkanie firmowe. Przekonaj się, organizując niezapomniane wydarzenie w samym sercu Warszawy!

spotkanie firmowe warszawa
kolacja firmowa warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”