Wigilia firmowa warszawa

Wigilia firmowa Warszawa – poznaj XOXO Party!

Wigilia firmowa to wydarzenie, które w pozytywny sposób jest w stanie wpłynąć na integrację i atmosferę w Twojej firmie. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie możesz ją zorganizować, poznaj XOXO Party – wigilia firmowa Warszawa w klimatycznym wydaniu!

Wigilia firmowa warszawa
Wigilia firmowa warszawa

Wigilia firmowa – jak zorganizować?


Wigilia zwykle kojarzy się z tradycyjnymi potrawami, takimi jak barszcz czerwony z uszkami czy karp. Żyjemy jednak w społeczeństwie, w którym nie wszyscy w ten sposób spędzają Boże Narodzenie. Ciekawym pomysłem na wigilię firmową jest uwzględnienie w menu innych propozycji.
Spróbuj dowiedzieć się, jakie oczekiwania względem wigilii mają Twoi współpracownicy. To klucz do organizacji świetnego wydarzenia.

Wigilia firmowa warszawa
Wigilia firmowa warszawa

Wigilia firmowa Warszawa – jaki lokal wybrać?


Kolejną kluczową sprawą, związaną z organizacją wigilii firmowej jest wybór lokalu. Jedno z najciekawszych miejsc to XOXO Party. Dzięki bogatej ofercie doskonale sprawdzi się w roli restauracji na wigilię firmową.
W XOXO Party możesz liczyć na:
•    salę, zarezerwowaną na wyłączność,
•    catering od najlepszych w Polsce firm,
•    profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie,
•    dodatkowe atrakcje.

Wigilia firmowa
Wigilia firmowa

Wszystko to sprawia, że Twoja wigilia firmowa w XOXO Party może stać się wydarzeniem, które na lata pozostanie w pamięci wszystkich gości. Z Twojej strony wystarczy odrobina kreatywności – pozostałymi aspektami zajmie się XOXO Party. Do zobaczenia na wigilii firmowej!

Wigilia firmowa warszawa
Wigilia firmowa warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Wigilia firmowa warszawa
Wigilia firmowa warszawa