XOXO Party - Świętuj Niezapomniane Urodziny w Warszawie!

Nie ważne, czy skończysz 18, 20, 30 czy 50 lat - każde urodziny to wyjątkowa okazja do świętowania. Jeśli szukasz idealnego miejsca na urodziny w Warszawie, XOXO Party jest miejscem, które powinieneś rozważyć.

urodziny warszawa
urodziny warszawa

XOXO Party to nowoczesny klub w samym centrum Warszawy, który specjalizuje się w organizacji niezapomnianych urodzin. Nasz profesjonalny zespół dołoży wszelkich starań, aby Twoje urodziny były wydarzeniem, o którym Ty i Twoi goście będziecie pamiętać przez lata.

urodziny warszawa
urodziny warszawa

Jesteśmy dumni z naszej elastyczności i zdolności do dostosowania się do potrzeb naszych klientów. Bez względu na to, czy planujesz intymne spotkanie z najbliższymi, czy huczną imprezę dla kilkudziesięciu osób, XOXO Party jest idealnym miejscem na urodziny w Warszawie.

urodziny warszawa
urodziny warszawa

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór dań i napojów, a nasz DJ zapewni, że muzyka będzie idealnie dopasowana do gustu jubilata i jego gości. Dla tych, którzy chcą dodać do swojego świętowania trochę ekstra blasku, oferujemy również możliwość wynajęcia VIP roomu.

urodziny warszawa
urodziny warszawa

XOXO Party to nie tylko miejsce na urodziny w Warszawie - to miejsce, które pomoże Ci stworzyć niezapomniane wspomnienia. W XOXO Party, Twoje urodziny są tak ważne dla nas, jak dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci uczcić Twój specjalny dzień!

urodziny warszawa
urodziny warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”